Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek przy budowie drogi

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek (18.09) w powiecie wysokomazowieckim podczas naprawy drogi powiatowej w miejscowości Kalinowo Nowe (gm. Kulesze Kościelne).

Zawiadomieni przez pogotowie ratunkowe, policjanci ustalili, że rozrzucający na asfalt grys 45-latek dostał się pod lewe przednie koło przyczepy ciągniętej przez ciągnik. W wyniku obrażeń zmarł na miejscu.

Okazało się, że kierujący tym ciągnikiem 59-letni mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu - poinformowała oficer prasowa komendy powiatowej policji w Wysokiem Mazowieckiem aspirant sztabowy Alina Buczkowska. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W sumie w ośmioosobowej brygadzie tylko w przypadku dwóch robotników stwierdzono, że byli na pewno trzeźwi, czterech miało alkohol we krwi.

Kierowca drugiego pojazdu, z którego układano asfalt, nie zgodził się na przebadanie alkomatem i pobrano mu krew do analizy. W podobny sposób zostanie stwierdzone czy pod wpływem alkoholu była ofiara wypadku.

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają teraz szczegóły przebiegu feralnych wydarzeń

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę