piątek, 24 stycznia 2020 napisz DONOS@

Będą światła na Szosie Zambrowskiej

Na taką zmianę mieszkańcy osiedla czekali od kilku lat. Z ulicy Księżnej Anny będzie można bezpiecznie skręcać w lewo w Szosę Zambrowską. Miasto ogłosiło przetarg na wyłonienie wykonawcy, który do końca listopada na tym skrzyżowaniu ma wybudować sygnalizację świetlną.

Projekt nowej organizacji ruchu jaki ma zostać wprowadzony po wybudowaniu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z ul. Księżnej Anny.
Projekt nowej organizacji ruchu jaki ma zostać wprowadzony po wybudowaniu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z ul. Księżnej Anny.

Dotychczas mieszkańcy osiedla Mazowieckiego, chcący dostać się do centrum miasta z ulicy Księżnej Anny w Szosę Zambrowską mogli skręcać tylko w prawo, po czym kilkaset metrów dalej zawrócić.  
Teraz ratusz opracował nową organizację ruchu na tym skrzyżowaniu, która umożliwi już bezpośredni skręt w lewo Księżnej Anny w Szosę Zambrowską. Podstawą jest sygnalizacja świetlna, która ma się tu pojawić. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na wyłonienie jej budowniczego i wprowadzenia nowej organizacji ruchu. Potencjalni wykonawcy mogą zgłaszać się do końca września, a cała inwestycja ma być zakończona  do 30 listopada.

200114015929.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę