Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Będą światła na Szosie Zambrowskiej

Główne zdjęcie
Projekt nowej organizacji ruchu jaki ma zostać wprowadzony po wybudowaniu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z ul. Księżnej Anny.

Na taką zmianę mieszkańcy osiedla czekali od kilku lat. Z ulicy Księżnej Anny będzie można bezpiecznie skręcać w lewo w Szosę Zambrowską. Miasto ogłosiło przetarg na wyłonienie wykonawcy, który do końca listopada na tym skrzyżowaniu ma wybudować sygnalizację świetlną.

Dotychczas mieszkańcy osiedla Mazowieckiego, chcący dostać się do centrum miasta z ulicy Księżnej Anny w Szosę Zambrowską mogli skręcać tylko w prawo, po czym kilkaset metrów dalej zawrócić.  
Teraz ratusz opracował nową organizację ruchu na tym skrzyżowaniu, która umożliwi już bezpośredni skręt w lewo Księżnej Anny w Szosę Zambrowską. Podstawą jest sygnalizacja świetlna, która ma się tu pojawić. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na wyłonienie jej budowniczego i wprowadzenia nowej organizacji ruchu. Potencjalni wykonawcy mogą zgłaszać się do końca września, a cała inwestycja ma być zakończona  do 30 listopada.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę