Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie w Piątnicy

Dwaj kierowcy trafili do szpitala na obserwacje po wczorajszym zderzeniu w Piątnicy. Volvo uderzyło w bok hondy accord, spychają ją na pobliskie ogrodzenie i drzewo. Okazało się, że winnym zdarzenia, według policji, był kierowca hondy, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a sprawą ma zająć się sąd.

Do zdarzenia doszło około 13.40 na skrzyżowaniu ulic Wesołej i Ogrodowej w Piątnicy.
- 27-letni kierowca hondy jechał ulicą Ogrodową w kierunku Czarnockiej i uprawdopodobnienie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 34-letniemu kierowcy volvo, który jechał ulica Wesołą w kierunku Stawiskowskiej – opowiada Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Volvo uderzyło w bok hondę powodując, że honda uderzyła w pobliskie ogrodzenie i drzewo, a volvo obróciło się i jeszcze uderzyło tym razem w tylny narożnik hondy.
Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala na obserwację. Policja podaje, że obaj byli trzeźwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę