Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

„Dziesiątka” ma nowoczesne boisko futbolowe

Nowe boisko do piłki nożnej o wymiarach 30 na 62 metry i dwie bieżnie lekkoatletyczne zyskała dzisiaj baza sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 imienia Jana Pawła II w Łomży. - Jakość nawierzchni ze sztucznej murawy na boisku oraz obu bieżni z poliuretanu: okólnej na 200 metrów i prostej na 100 m jest bardzo dobra – chwali wykonawcę inż. Rafał Wróblewski, inspektor nadzoru inwestorskiego. Inwestycja między „Dziesiątką” a ul. Przykoszarową kosztowała 1 mln 478 tys. zł.

Oprócz boiska do piłki nożnej o powierzchni 1860 mkw. oraz bieżni, dzieci będą miały również do dyspozycji skocznię do skoków w dal. Od  strony ulicy Przykoszarowej i za bramkami ustawiono wysokie piłkochwyty, czyli zatrzymujące piłkę w locie siatki. Wykonawca ukształtował skarpy i wyrównał grunt do wysiania trawy. Istniejące wcześniej „schodki” do siedzenia dla kibiców zostały zdemontowane, natomiast w ich miejsce postawiono 28 ławeczek w dwóch rzędach; na każdej zmieści się cztery, pięć osób. Teren wokół boiska i bieżni można oświetlać ponad 20 latarniami.
Na jedną trzecią kosztów budowy miasto dostało pieniądze z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Mirosław R. Derewońko

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę