Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczna jazda... rowerem

39-latek trafił do szpitala po wypadku do jakiego doszło w sobotę późnym wieczorem w okolicach wsi Kuzie. Jadący oplem 18-latek uderzył w rowerzystę. Jak się okazało ten jechał środkiem jezdni nieoświetlonym rowerem i w dodatku na „dwóch gazach” - miał blisko 2 promila alkoholu.

Do wypadku doszło około 21. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży kierowca opla jechał drogą wojewódzką do strony Zbójnej w kierunku Kuzi. Gdy dojeżdżał do tej wsi – jak przekazywał policjantom – w ostatniej chwili zobaczył przed samochodem dwa nieoświetlone rowery. Jeden z  nich jechał środkiem jezdni. Kierowca opla usiłował go ominąć, ale wpadł w poślizg i uderzył w rowerzystę. Rannego mężczyznę do szpitala zabrała karetka pogotowia. Jak się okazało to 39-latek był pijany. Badanie wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu.
Policja podaje, że 18-letni kierowca opla był trzeźwy. Nie wiadomo natomiast co z kompanem rowerzysty. Ten po wypadku natychmiast odjechał z miejsca zdarzenie.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę