Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Z Łomży do Sejmu

Główne zdjęcie
Sejm RP

Cztery partie zarejestrowały już listy kandydatów na posłów. Na nich jest pięciu mieszkańców Łomży. Poza posłem Lechem Kołakowskim i pielęgniarką Bernadetą Krynicą z PiS na listach są także student Piotr Serdyński (PO), urzędnik Adam Dębski (Zjednoczona Lewica) i nauczyciel akademicki Tadeusz Nowak (PR).

Formalnie jest jeszcze czas na zgłaszanie list kandydatów na posłów. Listy można rejestrować do jutra - 15 września 2015 r. do godz. 24:00. Póki co PKW w okręgu wyborczym nr 24 zarejestrowała cztery listy wyborcze: KW Platforma Obywatelska RP, KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, KW Partia Razem oraz KW Prawo i Sprawiedliwość.
Najwyżej na listach z mieszkańców Łomży jest  Tadeusz Nowak. To nauczyciel akademicki, który liście KW Partia Razem zajął 3 miejsce.
Kolejny w kolejce są kandydaci PiS obecny poseł na Sejm RP  Lech Kołakowski na 4. miejscu i pielęgniarka, ale także przewodnicząca Rady Miasta Bernadeta Krynicka na miejscu 6.
Dalej – na 7. pozycji listy PO jest student Piotr Serdyński, a na 10 miejscu listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Zjednoczona Lewica, który stworzyły partie: Sojusz Lewicy Demokratycznej, Twój Ruch (Palikota), Polska Partia Socjalistyczna, Unia Pracy oraz Zieloni, jest urzędnik z ARiMR-u Adam Dębski szef miejskich struktur SLD.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę