Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rządowy i opozycyjny najazd na Podlasie

Spotkania z mieszkańcami regionu, w szkołach, urzędach i wyjazdowe posiedzenie rządu. Z dwudniową wizytą przyjeżdża do województwa podlaskiego cała rada ministrów. Szefowie resortów odwiedzą różne instytucję i urzędy. Zaplanowanych spotkań jest blisko sto.

Na przykład Andrzej Halicki - minister administracji i cyfryzacji - weźmie w poniedziałek (14.09) udział w specjalnym spotkaniu Związku Gmin Wiejskich w Korycinie. Odwiedzi też Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Białymstoku.

Minister finansów Mateusz Szczurek sprawdzi jak pracuje urząd kontroli skarbowej, a prof. Lena Kolarska-Bobińska - szefowa resortu nauki i szkolnictwa wyższego spotka się z rektorami białostockich uczelni wyższych.

We wtorek (15.09) w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku zaplanowano wyjazdowe posiedzenie rządu. Premier Ewa Kopacz i jej ministrowie zajmą się między innymi bezrobociem i projektem ustawy o budowie dróg.

Także we wtorek z dwudniową wizytą do województwa podlaskiego przyjedzie kandydatka PiS na premiera - Beata Szydło. Odwiedzi między innymi Łomżę, Augustów i Białystok.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę