Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Na I roku studenci za darmo popłyną do Szwecji

Od 17 lat, co roku, studenci I roku Wyższej Szkoły Agrobiznesu dostają od uczelni niemałą niespodziankę. Na start płyną w rejs integracyjny do Szwecji. Coraz więcej kierunków, nowoczesne sposoby nauczania, wykwalifikowana kadra, dobrze wyposażone sale wykładowe, laboratoria. Tanie akademiki i atmosfera, taka jak w domu - tym spośród wielu uczelni, które stawiają na ilość, wyróżnia się Wyższa Szkoła Agrobiznesu – stawia na jakość.

Wśród absolwentów łomżyńskich wyższych uczelni, ci, którzy ukończyli studia w WSA stanowią najmniejszą grupę bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży sposród klasyfikowanych uczelni lokalnych. Bez wątpienia oznacza to, że uczelnia kształci w pożądanych kierunkach. Dodatkowo duży nacisk stawia na kształcenie praktyczne. Studenci nie są zamykani z salach wykładowych z nudnymi prezentacjami, a wyjeżdżają na liczne terenowe seminaria.

Dodatkowo w czasie przerwy wakacyjnej, uczelnia pomaga w znalezieniu pracy. Do wyboru studenci mają wachlarz ofert. Od krajowych po zagraniczne. Wyjeżdżają m.in. do Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy na zjawiskową wyspę jaką jest Korsyka.

19 lat doświadczeń stawia uczelnię na pozycji lidera w kształceniu na kierunku Rolnictwo. To jedyna placówka, która kształci na tym kierunku w Polsce Północno-Wschodniej, a w ofercie równie popularnymi kierunkami są również Budownictwo czy Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

WSA w Szwecji 2014 from kamilbrzostowski.pl on Vimeo.

Żaków stawiających pierwsze kroki na studenckim gruncie uczelnia wita nie lada niespodzianką, a mianowicie możliwością wzięcia udziału we wspaniałej imprezie integracyjnej.

I wcale nie chodzi o dyskotekę z trunkami, a prawdziwą przygodę. Cała grupa wsiada do autokaru, przejeżdża do portu w Gdyni, aby następnie zająć miejsca na wielkim promie płynącym do Szwecji. Karlskrona jest malownicza. Płynie się do niej długo, ale o to właśnie chodzi, by czasu starczyło na wszystkie zaplanowane na pokładzie niespodzianki.

W taki sposób rozpoczyna się studencką przygodę tylko w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży. Sprawdź na stronie www.wsa.edu.pl i dołącz do najlepszych! 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę