Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Zaproszenie dla malarzy, grafików i fotografów

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w drugiej edycji Przeglądu Twórczości Lokalnej, która odbędzie się 11 października w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Impreza w ubiegłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy stworzyć dla Państwa kolejną niepowtarzalną szansę zaprezentowania własnej twórczości i dotarcia do licznej grupy odbiorców.

Tym razem chcielibyśmy zaprosić twórców zajmujących się malarstwem, fotografią i grafiką zawodowo, jak i amatorsko. W wydarzeniu mogą wziąć udział indywidualni artyści oraz galerie sztuki.
Wszystkim wystawcom zapewnimy wszelkie wsparcie organizacyjne, medialne oraz techniczne. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 692 695 300 
oraz mailowo: marketing@galeriabursztynowa.com.pl
Zapraszamy!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę