Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejna wicemistrzyni Polski LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża

Główne zdjęcie
Anna Szyszka wicemistrzyni Polski w półmaratonie

Anna Szyszka, nowa zawodniczka Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w półmaratonie. Mistrzostwa zostały rozegrane podczas 25 Międzynarodowego Półmaratonu PHILIPS w Pile. - Ania pomimo silnego wiatru i deszczu ustanowiła świetny rekord życiowy (1:15,36) – podkreśla Andrzej Korytkowski, prezes klubu. - Do klasy mistrzowskiej biegaczce zabrakło zaledwie 6 sekund. Biorąc pod uwagę fatalne warunki pogodowe i to że Ania poprawiła rekord życiowy aż o 1 minutę i 38 sekund start należy zaliczyć do świetnych!

- Plan taktyczny miał być inny, zacząć spokojnie i spokojnie do celu, lecz po wystartowaniu objęłam inną taktykę, podjęłam ryzyko by iść i najwyżej padnę... - opisuje Anna Szyszka.  - Pierwsze dziesięć km po drodze pobiegłam szybciej niż moja „życiówka” i na 15. też był pobiegłam szybciej niż mój rekord życiowy , czyli  teoretycznie za szybko, ale to wszystko dało na mecie wynik 1  godz. 15 min i 36 sek.  
Oprócz drugiego miejsca MP w półmaratonie nowa zawodniczka „Prefbetu” zajęła  także pierwsze miejsce w Mistrzostwach Studentów. Teraz przygotowuje się do startu w 37. PZU Maraton Warszawski.
- Bardzo boję, ponieważ nigdy nie przebiegłam maratonu – mówi Szyszka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę