Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szeptel SA spłata części zobowiązań

Szeptel S.A. informuje, że została wpłacona pierwsza rata w wysokości 160 tys. PLN w ramach układu z wierzycielami zawartego w dniu 15 października 2003 roku.

Wpłata ta została dokonana w terminie wcześniejszym w stosunku do zapisów układu, który przewidywał spłacenie pierwszej raty do końca I kwartału 2004 roku. Spłata zadłużenia objęła grupę wierzycieli, wobec których zobowiązania Szeptel S.A. nie przekraczały 10 tys. PLN. Jednocześnie Zarząd Szeptel S.A. informuje, że nie zachodzą żadne okoliczności, które opóźniłyby realizację wpłat kolejnych rat wobec wierzycieli w terminach przewidzianych przez układ z dnia 15 października 2003 roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę