Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Dyrektor MPGKiM szuka zastępcy

Marek Olbryś, który w sierpniu, po wygraniu konkursu został powołany przez prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży ogłosił konkurs na swojego zastępcę. Wymagane są, poza wykształceniem wyższym z ekonomii, zarządzania, administracji lub prawa, doświadczenie i minimum 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym.

Wśród obowiązków, jakie ma pełnić przyszły zastępca dyrektora MPGKiM, poza zastępowaniem dyrektora w czasie jego nieobecności czy nadzorem i kontrolą nad podległymi zakładami (w MPGKiM funkcjonują cztery wydzielone zakłady: Gospodarki Mieszkaniowej,  Dróg Miejskich, Zieleni Miejskiej oraz Oczyszczania Miasta i Transportu), znalazło się także „opracowanie projektów systemów motywacyjnych i zmian organizacyjnych w nadzorowanych komórkach”.

Chętni na to stanowisko swoje oferty z  Curriculum Vitae (CV), listem motywacyjnym, kserokopiami dyplomów potwierdzających wykształcenie oraz kwalifikacje na danym stanowisku pracy, a także świadectwami pracy i sześcioma różnymi oświadczeniami mogą zgłaszać do dnia 21 września 2015 r. do godz. 15:00 w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży, przy ul. Akademickiej 22. Oferty muszą znajdować się w zamkniętych kopertach opatrzonych dopiskiem: „Oferta pracy: Zastępca Dyrektora MPGKiM ZB”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę