Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek przy pracy w Grajewie

Główne zdjęcie
Przenośnik taśmowy przy którym doszło do wypadku po którym zmarł 28-letni mieszkaniec Grajewa. (fot. KWP Białystok)

28-letni mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń jakich doznał, przy pracy z przenośnikiem taśmowym. Maszyna wciągnęła rękę mężczyzny. Pomimo szybko udzielonej pomocy medycznej zmarł po kilku godzinach.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek po południu na terenie jeden z firm w Grajewie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło gdy 28-latek usuwał piasek z pasa transmisyjnego przenośnika taśmowego. W trakcie tej czynności maszyna wciągnęła rękę mężczyzny. Mieszkaniec Grajewa z obrażeniami dłoni i przedramienia został zabrany karetką pogotowia do szpitala. Tam po kilku godzinach zmarł.

Grajewscy policjanci oraz inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy ustalają okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę