Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Passatem w ciągnik

Droga Piątnica Jedwabne jest zablokowana. Doszło tu do zderzenia się volkswagena passata z ciągnikiem rolniczym. Kierowca ciągnika został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło około godz. 11. Kierowca ciągnika jadąc od Jeziorka skręcał na skrzyżowaniu w lewo w kierunki wsi Zabawki gdy w przyczepkę ciągniętą przez traktor uderzył volkswagen. Ze wstecznych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie kierujący passatem usiłował wyprzedzić ten ciągnik rolniczy.  Kierowca ciągnika został  zabrany do szpitala - na razie nie wiadomo jakich doznał obrażeń. Kierowca passata ze zderzenia wyszedł bez szwanku.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Na jezdnię rozsypało się zboże przewożone na przyczepce ciągnika. Policjanci samochody kierują na objazd.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę