Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Zderzenie toyoty z łosiem

Wczoraj wieczorem na drodze kranowej nr 64 na odcinku po,miedzy Wizną a Strękową Górą łoś wbiegł na jezdnię wprost przed nadjeżdżającą toyotę. Kierowca nie miał czasu na zatrzymanie samochodu. Na szczęście w zdarzeniu nie ucierpieli ludzie.

Do wypadku doszło ok. 19.40. Toyota jechała w kierunku Wizny, gdy nagle z lewej strony na jezdnię wbiegł łoś. W wyniku zderzenia uszkodzony został samochód, ale 68-letni kierowca na szczęście wyszedł bez obrażeń.
Policjanci nie informują co stało się z łosiem. Przestrzegają natomiast kierowców przed tego typu zagrożeniami na drodze. Wypadki ze zwierzętami w okolicach Łomży nie są rzadkością. Dlatego policjanci proszą kierowców o ostrożność i uważne obserwowanie poboczy zwłaszcza gdy przejeżdżają w okolicach kompleksów leśnych.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę