Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zasnął za kierownicą

Główne zdjęcie
28-letni kierowca tego golfa zasnął za kierownicą (fot. KWP Białystok)

Kierujący osobowym volkswagenem zderzył się czołowo z ciężarową scanią po wcześniejszym otarciu się o naczepę innej ciężarówki. Jak wynika z ustaleń policji kierowca golfa zasną za kierownicą. On i dwoje jego pasażerów z obrażeniami trafiło do szpitala.

(fot. KWP Białystok)
(fot. KWP Białystok)

Do wypadku doszło dzisiaj, około godziny 4.15 na drodze krajowej nr 8 pod Zambrowem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 28-letni kierowca golfa, jadąc krajowa ósemką w stronę Zambrowa na odcinku pomiędzy miejscowościami Ostrożne a Żabikowo, zasnął za kierownicą w wyniku czego samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu ocierając się o naczepę jadącej w przeciwną stronę ciężarowej scanii. Policjanci podają, że mężczyzna po zderzeniu jechał wprost pod nadjeżdżającą inną ciężarową scanię z naczepą. Jej kierowca, 42-letni Białorusin, chcąc uniknąć czołowego zderzenia rozpoczął manewr zjazdu do rowu, ale mimo tego manewru pojazdy zderzyły się. W wyniku wypadku kierujący osobowym golfem mężczyzna oraz jego dwoje pasażerów w wieku 19 lat zostało przewiezionych do szpitala.

Policja podaje, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę