sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Czy Podlaskie jest seksi?

Takie pytanie postanowiliśmy zadać sobie oraz wszystkim, których spotkamy w najbliższych dniach na naszej trasie po województwie. Projekt ma pomóc odpowiedzieć na nurtujące nas wszystkich pytania. Zdaniem wielu żyjemy w jednej z najpiękniejszych okolic kraju. Zielone płuca Polski, parki narodowe, krajobrazowe, jeziora, zróżnicowana kultura i folklor - to wszystko sprawia że Podlaskie jest atrakcyjne.

Znajdą się również aspekty, które należy poprawić.
Jak to zrobić?
Czym się kierować?
Czego brakuje mieszkańcom naszego regionu?
Z czego jesteśmy najbardziej dumni, a co najbardziej nas trapi? 
Co możemy zrobić, by nasz dom był jeszcze bardziej seksi dla nas samych?

W ciągu najbliższych tygodni będziemy spotykać się z mieszkańcami w różnych częściach województwa, by zebrać jeszcze więcej informacji, stworzyć pozytywne filmy i na zdjęciach pokazać jaki jest nasz regionie.
Zapraszamy na naszą stronę www.podlaskiejestseksi.pl oraz www.facebook.com/podlaskiejestseksi

>>LADA CHWILA RUSZA KONKURS W KTÓRYM DO WYGRANIA SEKSI PODLASKIE KUBKI<<

Od początku projektu już otrzymaliśmy już pierwsze opinie:
Podlaskie to piękny region, wspaniałe walory przyrodnicze, zabytki wielokulturowość. Nie zamienił bym miejsca zamieszkania za żadne skarby!
Paweł z Białegostoku

Ściana wschodnia to ciężki orzech do zgryzienia dla wszystkich poszukujących pracy, jednak w ostatnim czasie wszystko zmienia się na lepsze. Tu przecież nie każdy może być rolnikiem.
Andrzej z Łomży

Nie wiem czy można uogólniać całe Podlasie, z uwagi na pracę dużo jeżdżę po województwie. Inne problemy mają Suwałki Białystok czy Łomża a jeszcze inne mniejsze miejscowości jak Sokółka Kolno czy Mońki. Wszędzie brakuje pracy, są miejsca gdzie brakuje kultury, ale z pewnością wszędzie brakuje ludzi którzy znają się na rzezy dzięki którym region będzie mógł się rozwijać ! Bez kolesiostwa, bez korupcji, bez problemów urzędniczych!
Michał z Podlasia

W naszym regionie nic się nie zmieni jeśli nie zaczniemy ściągać inwestorów i to dużych. Szpitale, browary czy urzędy nie wyżywią całego regionu gdzie bezrobocie jest naprawdę duże. Nikt nie bierze pod uwagę ile młodych osób wyjechało za granicę i z stamtąd utrzymują swoje rodziny tak być nie może!
Artur z Białegostoku

Po pierwsze INWESTORZY, po drugie rozsądne inwestycje przede wszystkim w ludzi ! Już dzisiaj większości młodych ludzi nie stać na kupno własnego M na Podlasiu jest dużo do zrobienia. Nie możemy szczycić się tylko walorami przyrodniczymi mam nadzieję że jeszcze dożyję czasów gdzie będę mógł pochwalić się tym że moje dzieci i wnuki mają dobrą pracę.
Senior z Łomży

Sytuacja w większych miastach naszego regionu nie jest taka zła jak ją malują... Z goła inaczej jest na wsi, jeśli rolnicy dalej będą mieli takie problemy z utrzymaniem swoich gospodarstw nie wróży to dobrze
Anna z Wizny


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0