środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Grom Challenge w Czerwonym Borze

W sobotę na terenie byłego poligonu jednostki wojskowej w Czerwonym Borze wykorzystywanego przez Stowarzyszenie Grom Group, odbyła się III edycja Grom Challenge 2015. Ideą zawodów jest popularyzacja służby wojskowej, patriotyzmu i unikalna szansa doświadczenia elementów prawdziwej selekcji na trasie przygotowanej przez komandosów. Trasa przebiega w miejscu, w którym jeszcze do niedawna szkolili się i szlifowali swoje umiejętności żołnierze GROM, dlatego wszystkie zadania były przez nich oceniane.

Wśród ponad 80 par uczestników biegu Grom Challenge był Marek Romanek – pracownik Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie wraz ze swoją 29-letnią córką (fot. KWP Białystok).
Wśród ponad 80 par uczestników biegu Grom Challenge był Marek Romanek – pracownik Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie wraz ze swoją 29-letnią córką (fot. KWP Białystok).

Wśród ponad 80 par uczestników z całej Polski był reprezentant podlaskiej Policji Marek Romanek – pracownik Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie wraz ze swoją 29-letnią córką. Zespoły uczestników na trasie około 25 kilometrów mieli do pokonania przeszkody terenowe i sztuczne. Konfiguracja trasy co roku zostaje zmieniona tak, aby zaskakiwała osoby biorące udział kolejny raz.
- Pan Marek Romanek z córką ukończyli cały bieg w niespełna 4 godziny, podczas gdy ostatni uczestnicy dotarli do mety w ponad 5 godzin od startu - podkreśla oficer prasowy KPP w Zambrowie. - Na uwagę zasługuje również, że 54-letni pracownik zambrowskiej Policji dwukrotnie uczestniczył w największych maratonach na świecie tzw. „Nowojorskim Maratonie” organizowanym na terenie USA w latach 2013 i 2014 oraz w wielu  innych tego typu imprezach.

GROM Challenge 2014 Official Video


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0