Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Grom Challenge w Czerwonym Borze

Główne zdjęcie
Wśród ponad 80 par uczestników biegu Grom Challenge był Marek Romanek – pracownik Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie wraz ze swoją 29-letnią córką (fot. KWP Białystok).

W sobotę na terenie byłego poligonu jednostki wojskowej w Czerwonym Borze wykorzystywanego przez Stowarzyszenie Grom Group, odbyła się III edycja Grom Challenge 2015. Ideą zawodów jest popularyzacja służby wojskowej, patriotyzmu i unikalna szansa doświadczenia elementów prawdziwej selekcji na trasie przygotowanej przez komandosów. Trasa przebiega w miejscu, w którym jeszcze do niedawna szkolili się i szlifowali swoje umiejętności żołnierze GROM, dlatego wszystkie zadania były przez nich oceniane.

Wśród ponad 80 par uczestników z całej Polski był reprezentant podlaskiej Policji Marek Romanek – pracownik Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie wraz ze swoją 29-letnią córką. Zespoły uczestników na trasie około 25 kilometrów mieli do pokonania przeszkody terenowe i sztuczne. Konfiguracja trasy co roku zostaje zmieniona tak, aby zaskakiwała osoby biorące udział kolejny raz.
- Pan Marek Romanek z córką ukończyli cały bieg w niespełna 4 godziny, podczas gdy ostatni uczestnicy dotarli do mety w ponad 5 godzin od startu - podkreśla oficer prasowy KPP w Zambrowie. - Na uwagę zasługuje również, że 54-letni pracownik zambrowskiej Policji dwukrotnie uczestniczył w największych maratonach na świecie tzw. „Nowojorskim Maratonie” organizowanym na terenie USA w latach 2013 i 2014 oraz w wielu  innych tego typu imprezach.

GROM Challenge 2014 Official Video


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę