Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Uderzył w ogrodzenie i słup

Kierowca mazdy najprawdopodobniej jadąc zbyt szybko zjechał na pobocze, uderzył w ogrodzenie, a potem w słup. W wyniku zderzenia trójka podróżujących z nim bez zapiętych pasów pasażerów trafiła do szpitala. Do wypadku doszło około godziny 4.00 w miejscowości Mocarze pod Łomżą.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 49-letni kierowca mazdy jadąc w kierunku Brzostowa pokonując łuk drogi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, na skutek czego stracił panowanie nad pojazdem. Następnie auto zjechało na lewe pobocze i uderzyło w ogrodzenie pobliskiej posesji. Ostatecznie pojazd zatrzymał się na słupie energetycznym łamiąc go. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło trzech podróżujących samochodem pasażerów. Z ustaleń mundurowych wynika, że nie mieli oni zapiętych pasów bezpieczeństwa. Natomiast badanie alkomatem wykazało, że kierujący, któremu nic się nie stało, był trzeźwy. W związku ze zdarzeniem funkcjonariusze zatrzymali 49-latkowi prawo jazdy. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają łomżyńscy policjanci.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę