Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mamy komendanta

Podinsp. Janusz Rybakowski został Komendantem Miejskim Policji w Łomży. Na stanowisko powołał go – mimo sprzeciwu łomżyńskich samorządowców - Komendant Wojewódzki Policji Adam Mularz. Rybakowski na fotelu szefa łomżyńskiej policji zastąpi Bogdana Rutkowskiego, który na początku marca wracając samochodem po pracy do domu wpadł do rowu.


Podinspektor Janusz Rybakowski pracę zaczynał 22 lata temu - jeszcze w Milicji Obywatelskiej. Posiada wykształcenie wyższe – mgr inż. leśnictwa. Jest też absolwentem Studium Podyplomowego Akademii Spraw Wewnętrznych. W karierze zawodowej był już zastępcą Komendanta i Komendantem Rejono-wym Policji w Sokółce. Aktualnie jest Kierownikiem Sekcji I z siedzibą w Białymstoku Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę