niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Z Bursztynową do szkoły!

Jeszcze nie przebrzmiały echa wyjątkowego pożegnania wakacji z Galerią Bursztynową, a już centrum handlowe proponuje kolejne ciekawe wydarzenie pn. „Z Bursztynową do szkoły”. Akcja skierowana jest do uczniów oraz ich rodziców.

W niedzielę, 6 września Galeria Bursztynowa zaprasza wszystkich uczniów, tych starszych i tych młodszych do udziału w imprezie pn. Z Bursztynową do szkoły”. Wydarzenie w ubiegłym roku cieszyło się ogromnym powodzeniem. Impreza przyciągnęła setki zainteresowanych osób, dlatego centrum handlowe postanowiło powtórzyć je również w roku bieżącym.

Na uczniów i ich opiekunów będą czekały Targi zajęć pozalekcyjnych. Będzie to świetna okazja do zapoznania się z szeroką ofertą zajęć dodatkowych, ale i wyszukania niezwykłego hobby dla swojego dziecka. Wśród wystawców znajdą się: szkoły językowe, akademie i kluby sportowe, szkoły tańca, a także centra kultury z ofertą zajęć plastycznych, edukacyjnych i muzycznych, poznamy ofertę korepetycji dla maturzystów oraz wiele innych. Dowiemy się także czym jest dogoterapia  i w jaki sposób może wpływać na zdrowie najmłodszych.

Tego dnia centrum handlowe rozda również mini wyprawkę dla ucznia. W zestawie znajdą się atrakcyjny pojemnik na śniadanie, plan lekcji oraz bezpłatne porady dietetyka. Jednak, aby otrzymać taką wyprawkę należy zapisać się na newsletter centrum handlowego albo okazać paragon za zakupy zrobione tego samego dnia w Galerii Bursztynowej [paragony z Tesco i Obi nie będą brane pod uwagę]. Ilość pakietów jest ograniczona.

Dodatkowo, wszyscy uczniowie będą mogli skorzystać w godzinach 12.00 - 16.00 z bezpłatnej Fotobudki.

Galeria Bursztynowa, 6 września 
godz. 10.00 – 17.00. 
Zapraszamy!
www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0