Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Z Bursztynową do szkoły!

Jeszcze nie przebrzmiały echa wyjątkowego pożegnania wakacji z Galerią Bursztynową, a już centrum handlowe proponuje kolejne ciekawe wydarzenie pn. „Z Bursztynową do szkoły”. Akcja skierowana jest do uczniów oraz ich rodziców.

W niedzielę, 6 września Galeria Bursztynowa zaprasza wszystkich uczniów, tych starszych i tych młodszych do udziału w imprezie pn. Z Bursztynową do szkoły”. Wydarzenie w ubiegłym roku cieszyło się ogromnym powodzeniem. Impreza przyciągnęła setki zainteresowanych osób, dlatego centrum handlowe postanowiło powtórzyć je również w roku bieżącym.

Na uczniów i ich opiekunów będą czekały Targi zajęć pozalekcyjnych. Będzie to świetna okazja do zapoznania się z szeroką ofertą zajęć dodatkowych, ale i wyszukania niezwykłego hobby dla swojego dziecka. Wśród wystawców znajdą się: szkoły językowe, akademie i kluby sportowe, szkoły tańca, a także centra kultury z ofertą zajęć plastycznych, edukacyjnych i muzycznych, poznamy ofertę korepetycji dla maturzystów oraz wiele innych. Dowiemy się także czym jest dogoterapia  i w jaki sposób może wpływać na zdrowie najmłodszych.

Tego dnia centrum handlowe rozda również mini wyprawkę dla ucznia. W zestawie znajdą się atrakcyjny pojemnik na śniadanie, plan lekcji oraz bezpłatne porady dietetyka. Jednak, aby otrzymać taką wyprawkę należy zapisać się na newsletter centrum handlowego albo okazać paragon za zakupy zrobione tego samego dnia w Galerii Bursztynowej [paragony z Tesco i Obi nie będą brane pod uwagę]. Ilość pakietów jest ograniczona.

Dodatkowo, wszyscy uczniowie będą mogli skorzystać w godzinach 12.00 - 16.00 z bezpłatnej Fotobudki.

Galeria Bursztynowa, 6 września 
godz. 10.00 – 17.00. 
Zapraszamy!
www.galeriabursztynowa.com.pl

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę