Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dyrektor od... przedwczoraj!

W czwartek 3 września prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podpisał zarządzenie informujące o tym, że od dwóch dni dyrektorem Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży jest... dotychczasowa dyrektor Teresa Galik-Chojak. Prezydent powierzył jej obowiązki dyrektora na rok.

Zgodnie z artykułem drugim tego zarządzenia: wchodzi ono w życie z dniem podpisania, czyli 3 września, ale z mocą obowiązującą od 1 września.

Przypomnijmy wcześniej w identycznej procedurze: „po uzgodnieniu z Podlaskim Kuratorem Oświaty” dwóm innych dotychczasowym dyrektorom szkół prezydent powierzył te stanowiska na kolejne lata Grażynie Chodnickiej dyrektor III LO i Leszkowi Sobocińskiemu dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 10. W pierwszym przypadku to powołanie na 5 lat, w drugim na 2 lata.

Teresie Galik-Chojak prezydent Łomży obowiązki dyrektora „Wety” powierzył na rok – do 31 sierpnia 2016 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę