Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 24 maja 2022 napisz DONOS@

Gimbusy z nieprawidłowościami

Podczas tylko dwudniowych działań i to tylko na terenie powiatu zambrowskiego policjanci zatrzymali pięć dowodów rejestracyjnych gimbusów. Cztery z ośmiu kontrolowanych gimbusów nie zostało dopuszczonych do dalszej jazdy. Policyjne kontrole gimbusów, czyli autobusów przewożących dzieci i młodzież przeprowadzono w związku z rozpoczęciem roku szkolnego. Podane wyniki kontroli budzą niepokój.

Jak podaje policja dowody rejestracyjne zatrzymywano w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami. Ponadto 6 kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi za popełnione wykroczenia drogowe polegające m.in. na nieprzystosowaniu pojazdu do przewożenia dzieci.

Policjanci informują, że tego typu działania będą kontynuowane na terenie całego województwa. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę