Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Gimbusy z nieprawidłowościami

Podczas tylko dwudniowych działań i to tylko na terenie powiatu zambrowskiego policjanci zatrzymali pięć dowodów rejestracyjnych gimbusów. Cztery z ośmiu kontrolowanych gimbusów nie zostało dopuszczonych do dalszej jazdy. Policyjne kontrole gimbusów, czyli autobusów przewożących dzieci i młodzież przeprowadzono w związku z rozpoczęciem roku szkolnego. Podane wyniki kontroli budzą niepokój.

Jak podaje policja dowody rejestracyjne zatrzymywano w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami. Ponadto 6 kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi za popełnione wykroczenia drogowe polegające m.in. na nieprzystosowaniu pojazdu do przewożenia dzieci.

Policjanci informują, że tego typu działania będą kontynuowane na terenie całego województwa.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę