Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zagrzmi i popada

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego wydziału Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed burzami z gradem. Te nad województwem podlaskim mogą przechodzić przez cały dzień. Burzom towarzyszyć będą opady deszczu od 10 mm do 15 mm, lokalnie do 30 mm, wiatr w porywach do 75 km/h, a lokalnie opady gradu.

Poza burzami na dziś synoptyk prognozuje temperaturę maksymalną od 23°C na północy do 30°C na południowym wschodzie województwa. Wiatr generalnie ma być słaby i umiarkowany, okresami porywisty, na ogół północno-zachodni. Silniejsze podmuchu spodziewane są podczas burz.

W nocy początkowo zachmurzenie duże, później umiarkowane, początkowo, miejscami przelotne opady deszczu oraz lokalnie możliwe burze. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni. Temperatura minimalna od 10°C do 12°C. Nad ranem lokalnie silne zamglenia.

Jutro zachmurzenie na ogół umiarkowane, a temperatura maksymalna od 20°C do 22°C. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę