Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Dachowanie passata

Trzy osoby trafiły do szpitala po wieczornym wypadku do jakiego doszło na drodze Wizna – Piątnica. Na prostym odcinku drogi z jezdni wypadł VW passat, który dachował i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Najprawdopodobniej zarówno 20-letni kierowca passata jak i jego dwaj pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Do wypadku doszło około godz. 18.30. Passat na ostrołęckich numerach rejestracyjnych jechał od strony Piątnicy w kierunku Wizny. Na prostym odcinku drogi przed Bożejewem z nieustalonych dotychczas przyczyn kierowca samochodu zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowy, gdzie samochód wywrócił się i dachował. Passat zatrzymał się dopiero na przydrożnym drzewie. Ranną kobietę, pasażerkę samochodu musieli uwalniać strażacy, bo w zgniecionym samochodzie miała zakleszczoną prawą rekę.
Droga w miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut była zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę