Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga upały

Ostatni dzień sierpnia i pierwszy września zapowiadają się wyjątkowo ciepłe. Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk z białostockiego wydziału Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydała na nie ostrzeżenie przed upałami. Dziś temperatura maksymalna do 32°C, a jutro do 34°C.

Na poniedziałek i wtorek w ciągu dnia synoptycy zapowiadają zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane. Wiatr na ogół słaby, w poniedziałek z kierunków wschodnich, we wtorek z kierunków południowych.  Temperatura maksymalna w poniedziałek od 27° na północy do 32°C na południu województwa. Nocy z poniedziałku na wtorek temperatura minimalna od 14°C do 17°C, a we wtorek w dzień temperatura maksymalna od 31°C do 34°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę