Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Specjalny autobus zawiezie mieszkańców na historyczną rekonstrukcję w Nowogrodzie

Specjalna linia autobusowa dowiezie mieszkańców Łomży na rekonstrukcję walk w Nowogrodzie. Autobus wyruszy w niedzielę (30.08) o 13:00 z przystanku PKS przy Al. Legionów i przejedzie głównymi ulicami miasta.

Zatrzyma się też w miejscowościach leżących na drodze z Łomży do Nowogrodu. Bilet niezależnie od miejsca wsiadania będzie kosztował 1 zł. Po zakończeniu pokazów autobus odwiezie pasażerów z powrotem.

Rekonstrukcja obrony Nowogrodu rozpocznie się o 14:00 przy schronie koło mostu na Narwi. Przygotowują ją grupy rekonstrukcyjne z naszego województwa przy wsparciu podobnych formacji z całej Polski.

Trasa autobusu: Al. Legionów, Piłsudskiego, Zawadzka, Szosa Zambrowska, Giełczyńska, Pl. Kościuszki, Wojska Polskiego, Sikorskiego, Nowogrodzka, Kupiski Stare, Kupiski Nowe, Mątwica, Nowogród. Autobus odjedzie z Nowogrodu po zakończeniu pokazów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę