Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Poszukiwany przez Interpol 3-letni Oliwier znaleziony

Porwany przez ojca i babcię 3 letni Oliwier z Łomży odnaleziony. Uprowadzonego ponad rok temu chłopca rozpoznały szwajcarskie służby. - Oliwier był na liście osób zaginionych poszukiwanych przez Interpol. Został rozpoznany na dworcu w Zurychu i zatrzymany razem z ojcem - powiedziała Polskiemu Radiu Białystok rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży Maria Kudyba.

Paweł Ch. w trakcie rozwodu z matką chłopca nie odprowadził Oliwiera po jednym z widzeń w czerwcu 2014 roku. Sąd wskazał jako miejsce pobytu dziecka dom jego matki. Ojciec nie stosował się do tego, dlatego został skazany, ale wyrok nie jest prawomocny. Równolegle toczy się w jego sprawie kolejne postępowanie - dodaje Maria Kudyba.

Poszukiwana listem gończym była też babcia chłopca, ale została zatrzymana i przebywa w areszcie tymczasowym.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę