Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kołakowski i Krynicka do Sejmu z PiS

Główne zdjęcie
Lech Antoni Kołakowski

Poseł Lech Antoni Kołakowski na 3. miejscu listy, a Bernadeta Krynicka, przewodnicząca Rady Miasta Łomża na 6. miejscu – to, według nieoficjalnych, ale potwierdzonych w dwóch źródłach informacji, łomżyńscy kandydaci na posłów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Wczoraj listy wyborcze partii zatwierdził Komitet Polityczny. Na liście kandydatów na posłów jest także m.in.: Kazimierz Gwiazdowski z Radziłowa, wiceprzewodniczący sejmiku i wiceprezes powołanej niedawno przez Łomżę miejskiej spółki śmieciowej.

Jedynką PiS w województwie będzie poseł Krzysztof Jurgiel, drugi jest poseł Jarosław Zieliński – obaj są członkami  Komitetu Politycznego PiS.
Trzeci jest łomżyński poseł Lech Antoni Kołakowski. Dalej na liście mają być pochodzący z Białegostoku posłowie Dariusz Piontkowski i Jacek Żalek (od Gowina). Na 6. miejscu listy – i to chyba największa niespodzianka – ma być Bernadeta Krynicka, przewodnicząca Rady Miasta Łomża. Jej nazwiska nie było na liście wysłanej kilka tygodniu temu z Białegostoku do Warszawy.
Za Krynicką mają być Kazimierz Gwiazdowski m.in. wiceprezes nowej miejskiej spółki Zakład Gospodarowania Odpadami w Łomży i poseł Jacek Bogucki.
Na liście PiS do Sejmu mają być także radni sejmiku Marek Komorowski z Zambrowa i Łukasz Siekierko z Wysokiego Mazowieckiego, burmistrz Jedwabnego Michał Chajewski i Barbara Zalewska radna powiatu z Nowogrodu.

Kandydatem do Senatu w okręgu łomżyńsko-suwalskim został dotychczasowy senator Bohdan Paszkowski.

Foto: Lech Antoni Kołakowski
Foto: Bernadeta Krynicka
Foto: Kazimierz Gwiazdowski
Foto: Marek Komorowski
Foto: Michał Chajewski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę