Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

„Nowi” dyrektorzy w szkołach

Główne zdjęcie
Zarządzenie prezydenta Łomży z dnia: 27 sierpnia w sprawie: powierzenia stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży.

Dr Iwona Borawska będzie dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży do 31 sierpnia 2020 roku. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podpisał dziś (27 sierpnia) zarządzenie w sprawie powierzenia jej obowiązków dyrektora na kolejne 5 lat. Dyrektor Borawska „czwórką” kieruje już od 10 lat i w maju wygrała konkurs na nowego dyrektora, co wywołało falę protestów.

Zupełnie inaczej odbierane były wyniki drugiego ogłoszonego przez prezydenta Łomży konkursu na dyrektora szkoły. W II LO, gdzie dotychczasowy wieloletni dyrektor Józef Przybylski odchodzi na emeryturę, konkurs wygrała jego dotychczasowa zastępczyni Jolanta Kossakowska. Zarządzenie w sprawie powierzenia jej obowiązków dyrektorskich od 1 września 2015 roku prezydent podpisał 5 sierpnia. Także ona została powołana na 5 lat – czyli do 31 sierpnia 2020 roku.

Bez przeprowadzenia konkursów prezydent obowiązki dyrektorów na kolejne lata powierzył dotychczasowym dyrektorom: III LO Grażynie Chodnickiej i Szkoły Podstawowej nr 10 Leszkowi Sobocińskiemu. W pierwszym przypadku to powołanie na 5 lat, w drugim na 2 lata - do 31 sierpnia 2017 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę