Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przed basenem „wyrosła” palma

Główne zdjęcie
fot. Adam Dąbrowski (Polskie Radio Białystok)

Już nie Pływalnia Miejska nr 2 tylko park wodny - obiekt przy ul. Wyszyńskiego w Łomży zmienił swoją nazwę, funkcję i regulamin. Widocznym znakiem tych zmian jest plastikowa palma kokosowa, która "wyrosła" przed wejściem do kompleksu. Jedyna obecnie pływalnia w Łomży to basen przy ul. Niemcewicza, który utracił w nazwie numer porządkowy i oba te obiekty wchodzą w skład kompleksu obiektów wodnych i rekreacyjnych. To początek zmian w strukturze MOSiR, które zapowiedział jego nowy dyrektor.

fot. Adam Dąbrowski (Polskie Radio Białystok)
fot. Adam Dąbrowski (Polskie Radio Białystok)

Palma przed wejściem nie jest jedyną - wewnątrz są rozstawione kolejne. Jak wyglądają, odwiedzający dowiedzą się dopiero wówczas, gdy park wodny zostanie otwarty po tygodniowej przerwie wymuszonej przez brak ciepłej wody w sieci miejskiej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę