środa, 29 stycznia 2020 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przed basenem „wyrosła” palma

Już nie Pływalnia Miejska nr 2 tylko park wodny - obiekt przy ul. Wyszyńskiego w Łomży zmienił swoją nazwę, funkcję i regulamin. Widocznym znakiem tych zmian jest plastikowa palma kokosowa, która "wyrosła" przed wejściem do kompleksu. Jedyna obecnie pływalnia w Łomży to basen przy ul. Niemcewicza, który utracił w nazwie numer porządkowy i oba te obiekty wchodzą w skład kompleksu obiektów wodnych i rekreacyjnych. To początek zmian w strukturze MOSiR, które zapowiedział jego nowy dyrektor.

fot. Adam Dąbrowski (Polskie Radio Białystok)
fot. Adam Dąbrowski (Polskie Radio Białystok)
fot. Adam Dąbrowski (Polskie Radio Białystok)
fot. Adam Dąbrowski (Polskie Radio Białystok)

Palma przed wejściem nie jest jedyną - wewnątrz są rozstawione kolejne. Jak wyglądają, odwiedzający dowiedzą się dopiero wówczas, gdy park wodny zostanie otwarty po tygodniowej przerwie wymuszonej przez brak ciepłej wody w sieci miejskiej.

200114015929.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę