Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Szczęśliwy finał poszukiwań

Przez kilka godzin trwały poszukiwania 22-latka z gminy Łomża. Młody mężczyzna, który – jak podaje policja leczy się psychiatrycznie – przed zniknięciem groził, że odbierze sobie życie. Mężczyzny szukali policjanci, strażacy, rodzina i sąsiedzi.

Zgłoszenie o zaginięciu 22-latka policjanci otrzymali wczoraj około godz. 10. Zawiadamiał brat zaginionego, który poinformował, że 22-latek opuścił niepostrzeżenie dom, gdy rodzina wezwała  lekarzy, bo groził że odbierze sobie życie. Natychmiast na miejsce wysłano kilkunastu policjantów z psem tropiącym, a także zastęp ochotniczej straży pożarnej. W poszukiwania zaangażowani byli także członkowie rodziny zaginionego i sąsiedzi. Przeczesywano okolice trzech połomżyńskich wsi Jarnuty, Dłużniewo i Łochtynowo.
Szczęśliwie, po około dwóch godzinach poszukiwań, odnaleziono zaginionego. Mężczyzna – jak podaje policja – ukrył się w pustostanie kilka kilometrów od domu.
22-latek został zabrany do szpitala na obserwację. Policja informując o poszukiwaniach podkreśla, że w tego typu przypadkach najważniejsza jest szybka reakcja rodziny.  
- W przypadku zaginięcia osób starszych, mających problemy ze zdrowiem czy dzieci, apelujemy o jak najszybsze powiadamianie służby ratunkowe, bo każda minuta ma znaczenie – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę