Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Prace w ciepłowni miejskiej przebiegają zgodnie z harmonogramem

Główne zdjęcie
fot. MPEC Łomża

Od poniedziałku większość mieszkańców Łomży pozbawiona jest ciepłej wody. Wyłączenie dostaw ciepła ma związek z pracami remontowymi prowadzonymi w ciepłowni miejskiej. Jak informuje Ryszard Fiederowicz, wiceprezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży póki co wszelkie prace przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem, co oznacza, że w niedzielę ciepła woda powinno powrócić do mieszkań w Łomży.

Wyłączenie pracy ciepłowni miejskiej nastąpiło w poniedziałek 24 sierpnia o godz. 4.00.
- Głównym powodem tej sytuacji jest konieczność wymiany zbiorczego kanału spalin i czopucha z uwagi na bardzo zły stan techniczny tych elementów – przekazuje Fiederowicz. - Praktycznie od początku istnienia obiektu (początek lat 80-tych ubiegłego wieku) czopuch i zbiorcze kanały spalin nie przechodziły gruntownego remontu. Prace związane z wymianą kanałów spalin wykonuje specjalistyczna firma.
Jak dodaje Fiedorowicz do środy prace remontowe przebiegały zgodnie z przyjętym harmonogramem, co oznacza, że powinny zakończyć się one zgodnie z planem. Wcześniej MPEC informował, że przerwa w dostawach ciepła potrwa do niedzieli.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę