Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Międzynarodowa siatkówka w Łomży

Osiem drużyn siatkarek z Polski i zagranicy wystartowało w rozgrywanym w Łomży IX Memoriale im. Eugeniusza Pietrasika. Międzynarodowy turniej piłki siatkowej dziewcząt organizuje Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” istniejący przy Publicznym Gimnazjum nr 1 przy ul. Reymonta w Łomży i tam też do niedzieli prowadzone będą rozgrywki.


Memoriał im. Pietrasika potrwa do niedzieli. Biorą w nim udział najlepsze drużyny siatkarek z kraju - m.in.: Wisła Kraków, a także kluby z Rybnika, Siedlec, Słupska a także Litwy i Ukrainy. W rozgrywkach uczestniczą także łomżanki - podopieczne trenera Mirosława Skawskiego. UKS „Jedynka” - gospodarz turnieju – jest także ubiegłorocznym jego laureatem.

Memoriał poświęcony jest Eugeniuszowi Pietrasikowi, twórcy i prezesowi Polskiej Fundacji Olimpijskiej. Był on m.in. szef polskiej misji olimpijskiej w Atlancie w 1996 roku – tam też zmarł nagle w czasie uroczystego otwarcia Igrzysk Olimpijskich.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę