Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Spadnie deszcz?

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów deszczu w Łomży dziś wieczorem wynosi 60%. Tak wysokiego dawno nie było. Możliwe są też słabe burze. Pierwsze ich zwiastuny powinny być widoczne nad miastem około godziny 16., ale większe szanse na deszcz są pomiędzy 19. a 22. Wcześniej temperatura powietrza w cieniu sięgnie nawet 30°C.

Synoptycy na dziś prognozują zachmurzenie umiarkowane, późnym popołudniem wzrastające do dużego, aż do wystąpienia na zachodzie i północy województwa przelotnych opadów deszczu. Możliwe są też słabe burze. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych, w czasie burz porywisty.

Niestety opady raczej nie będą duże. Po nich czekają nas kolejne cbarodzo ciepłe i suche dni. Kolejna szansa na deszcz - mniejsza niż dziś - w sobotę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę