Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Skok po... trawę z parku

Trzech mieszkańców powiatu łomżyńskiego przed sądem ma odpowiadać za kradzież... trawy z Biebrzańskiego Parku Narodowego. Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku, gdy skoszoną i zbelowaną trawę usiłowali wywieść do domu. Jak podaje policja były to aż 133 bele trawy, które udało się odzyskać.

W minioną sobotę do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zgłosił się pracownik Biebrzańskiego Parku Narodowego, który oświadczył, iż na terenie należącym do BPN nieznani sprawcy nielegalnie skosili trawę, którą następnie w postaci 133 bel wywozili z terenu parku. Na wskazane miejsce natychmiast pojechali mundurowi, którzy „na gorącym uczynku” zatrzymali trzech mężczyzn wywożących bele trawy. Okazało się, że to mieszkańcy powiatu łomżyńskiego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży. Policja podaje, że skoszoną trawę przekazano pracownikom parku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę