Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kąpiel tylko w zimnej wodzie

Przez tydzień większość mieszkańców Łomży pozbawiona będzie ciepłej wody. Powodem są prowadzone prace remontowe w ciepłowni miejskiej, w efekcie których nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do wszystkich obiektów zasilanych w energię cieplną z miejskiego systemu ciepłowniczego.

Przerwa w dostawie ciepłej wody ma potrwać do niedzieli 30 sierpnia. W komunikacie opublikowanym przez Ryszarda Fiedorowicza, wiceprezesa miejskiej spółki, czytamy, że w przypadku wystąpienia ekstremalnie niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających zrealizowanie zaplanowanych prac konserwacyjno-remontowych w źródle ciepła w terminie wyżej określonym, przerwa w dostawie ciepłej wody może zostać wydłużona.

W związku z wyłączeniem dostaw ciepłej wody od dziś do niedzieli zamknięta będzie także miejska pływalnia nr 2. przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę