Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

MPEC rekordowo się promuje

Główne zdjęcie
Siedziba MPEC Łomży przy ul. Mikołaja Kopernika

Ubiegłoroczne wydatki na reklamę Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży były rekordowo wysokie. Miejska spółka wydała na nie ponad 47 tysięcy złotych. To blisko 4 razy więcej niż w 2013 roku.

Wydatki MPEC na reklamę w latach 2010-2014.
Wydatki MPEC na reklamę w latach 2010-2014.

Wydatki miejskiej spółki na reklamę ujawnił wiceprezes Ryszard Fiedorowicz w odpowiedzi na interpelację radnego Wiesława Grzymały. Radny chciał dowiedzieć się ile miejskie spółki wydaja na promocje i reklamę i czy w ten sposób wspierają ŁKS Łomża. Okazuje się, że w ciągu ostatnich 5 lata zarówno MPEC jak i Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, ŁKS-u nie wspierały i póki co nie planują tego robić. Ciekawe jest natomiast porównanie wydatków ponoszonych przez spółki na reklamę w poszczególnych latach. Z zestawienia wynika, że MPEC w ubiegłym roku na reklamę wydało rekordowo dużo pieniędzy - 47 tysięcy 467 złotych. To blisko czterokrotny wzrost wydatków na reklamę w porównaniu z 2013 rokiem, gdy miejska spółka wydała na ten cel niespełna 13 tys. zł.
Dodajmy, że ubiegłoroczny zysk spółki też był rekorodow wysoki i wyniósł ponad 2,6 miliona złotych.

W tym samym czasie wydatki na reklamę drugiej miejskiej spółki MPWiK wzrosły z 10 tys. zł do 12 tys. zł.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę