Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 25 maja 2022 napisz DONOS@

Potrąceni przez rowerzystę

Dwóch chłopców trafiło do szpitala po zderzeniu z rowerzystą. Do zdarzenia doszło na ścieżce rowerowej przy Al. Piłsudskiego w okolicach przejścia dla pieszych i postoju taxi przy ul. Bema.

Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że do wypadku doszło gdy kobieta z dwójką dzieci schodziła po schodkach od strony postoju taxi w kierunku przejścia dla pieszych. Tuż za schodkami,  jest ścieżka rowerowa, która trzeba pokonać, aby dojść do przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetną. Chłopcy zostali potrąceni gdy tylko weszli na ścieżkę rowerową. Obaj zostali zabrani do szpitala przez ekipę karetki pogotowia.
Policja ustala kto ponosi winę za ten wypadek.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę