Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrąceni przez rowerzystę

Dwóch chłopców trafiło do szpitala po zderzeniu z rowerzystą. Do zdarzenia doszło na ścieżce rowerowej przy Al. Piłsudskiego w okolicach przejścia dla pieszych i postoju taxi przy ul. Bema.

Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że do wypadku doszło gdy kobieta z dwójką dzieci schodziła po schodkach od strony postoju taxi w kierunku przejścia dla pieszych. Tuż za schodkami,  jest ścieżka rowerowa, która trzeba pokonać, aby dojść do przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetną. Chłopcy zostali potrąceni gdy tylko weszli na ścieżkę rowerową. Obaj zostali zabrani do szpitala przez ekipę karetki pogotowia.
Policja ustala kto ponosi winę za ten wypadek.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę