poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Tydzień (albo i dłużej) bez ciepłej wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży poinformowało, że od najbliższego poniedziałku (24 sierpnia) do przyszłej niedzieli (30 sierpnia) nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do wszystkich obiektów zasilanych w energię cieplną z miejskiego systemu ciepłowniczego. Wyłączenie dostaw ciepła ma związek z pracami remontowymi prowadzonymi w ciepłowni miejskiej.

W komunikacie opublikowanym przez Ryszarda Fiedorowicza, wiceprezesa miejskiej spółki, czytamy, że planowana – póki co na tydzień przerwa, może się wydłużyć.
- W przypadku wystąpienia ekstremalnie niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających zrealizowanie zaplanowanych prac konserwacyjno-remontowych w źródle ciepła w terminie wyżej określonym, przerwa w dostawie ciepłej wody może zostać wydłużona – podaje Fiedorowicz zaznaczając, że o postępie wykonywanych robót MPEC będzie informował w kolejnych komunikatach.

W związku z wyłaczeniem dostaw ciepłeju wody w tym samym czasie zamknieta ma być także miejska pływalnia nr 2. przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. (Pływalnia nr 1 przy ul. Niemcewicza jest zamknięta przez miesiąć ze wezgledu na przerwę technologiczną)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0