Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tydzień (albo i dłużej) bez ciepłej wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży poinformowało, że od najbliższego poniedziałku (24 sierpnia) do przyszłej niedzieli (30 sierpnia) nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do wszystkich obiektów zasilanych w energię cieplną z miejskiego systemu ciepłowniczego. Wyłączenie dostaw ciepła ma związek z pracami remontowymi prowadzonymi w ciepłowni miejskiej.

W komunikacie opublikowanym przez Ryszarda Fiedorowicza, wiceprezesa miejskiej spółki, czytamy, że planowana – póki co na tydzień przerwa, może się wydłużyć.
- W przypadku wystąpienia ekstremalnie niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających zrealizowanie zaplanowanych prac konserwacyjno-remontowych w źródle ciepła w terminie wyżej określonym, przerwa w dostawie ciepłej wody może zostać wydłużona – podaje Fiedorowicz zaznaczając, że o postępie wykonywanych robót MPEC będzie informował w kolejnych komunikatach.

W związku z wyłaczeniem dostaw ciepłeju wody w tym samym czasie zamknieta ma być także miejska pływalnia nr 2. przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. (Pływalnia nr 1 przy ul. Niemcewicza jest zamknięta przez miesiąć ze wezgledu na przerwę technologiczną)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę