Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spaliło się 4 hektary nad Narwią

Niemal równe 4 godziny walczyli strażacy z Łomży z pożarem traw i chaszczy nad Narwią. Pożar w okolicach Grobli Jednaczewskiej wybuchł przed godziną 11. i nim został ugaszony ogień strawił wszystko co rosło na powierzchni około 4 hektarów. Strażacy przypuszczają, ze przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia.

Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej, podaje, że z ogniem walczyło w sumie 19 strażaków, wykorzystujących cztery ciężkie wozy pożarnicze. Na szczęście pożar wybuchł z dala od zabudowań i objął tylko nieużytki przybrzeżne wzdłuż Narwi, a więc strat materialnych praktycznie nie było.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę