Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Płoną trawa i chaszcze nad Narwią

Strażacy z Łomży walczą z pożarem nieużytków w okolicach Grobli Jednaczewskiej. Płonie około trzech hektarów traw i chaszczy w pobliżu Narwi. Do walki z ogniem skierowano już cztery zastępy strażaków z ciężkimi wozami.

Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej, podkreśla, że w związku z suszą wezwań do pożarów traw strażacy mają znacznie więcej niż zazwyczaj o tej porze roku. Czasami, jak dziś przy wietrznej pogodzie, ogień bardzo szybko się rozprzestrzenienia, obejmując znaczne obszary. Na szczęście pożar wybuchł z dala od zabudowań i nie niesie on zagrożenia dla ludzi.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę