Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Rowerzystka „staranowała” samochód

Do nietypowego wypadku doszło w Piątnicy. Jadącą z górki rowerem kobieta uderzyła w samochód. Ranna została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala. Najprawdopodobniej w wypadku doznała uszkodzenia kręgosłupa.

Do wypadku doszło po godzinie 9. Jak przekazuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży pani na rowerze jechała ulicą Forteczną z górki. Do wypadku doszło gdy rozpędzona rowerzystka nie zdążyła wyhamować i wjechała w samochód, którego usiłował zawrócić na skrzyżowaniu z tą ulicą.

Policja podaje że zarówno rowerzystka jak i kierowca samochodu byli trzeźwi.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę