Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne dachowanie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

41-letni mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń jakich doznał gdy wypadł z dachującego samochodu. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem w okolicach Przytuł. Ofiara śmiertelna wypadku to mieszkaniec gminy Radziłów, kierowca kia sportage.

Do wypadku doszło po godzinie 19. na drodze ze wsi Doliwy do Przytuł. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji,  kierowca kia sportage po wyjechaniu zza wzniesienia stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i tyłem uderzył w stertę kamieni, a następnie samochód zaczął dachować. 41-latek, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, wypadł z auta i zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę