Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Nocne poszukiwania

72-letni, cierpiący także na zaniki pamięci mieszkaniec jednej z podpiątnickich wsi w niedzielę wieczorem niepostrzeżenia dla rodziny wyszedł z domu. Zaginionego szukała rodzina, sąsiedzi i zaalarmowana policja. Na szczęście udało się go znaleźć. Wystraszony mężczyzna był w piwnicy opuszczonego domu kilkaset metrów od miejsca zamieszkania. Policjantom, który go odnaleźli nie był w stanie powiedzieć nawet jak się nazywa.

Policjanci zgłoszeni o zaginionym 72-latku odebrali w niedziele około 22.30. Mężczyzna z domy wyszedł około 20. i od tamtej pory szukała go rodzina i sąsiedzi. Niestety szybko zadający zmierzch utrudniał im poszukiwania i na pomoc wezwano policję. Na miejsce wysłano patrole oraz psa tropiącego z przewodnikiem. Po około 30 minutach policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę. Był w piwnicy, opuszczonego i zarośniętego chaszczami budynku raptem 400 metrów od własnego domu. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży 72-latek był bardzo przestraszony, bał się wyjść z piwnicy. Policjantom którzy go odnaleźli nie był w stanie powiedzieć ani jak się nazywa, ani w jaki sposób tu trafił. Wezwany na miejsce lekarz przebadał mężczyznę i stwierdził, że nie zachodzi potrzeba jego hospitalizacji. 72-latek został przekazany pod opiekę rodziny.

Policjanci proszą, aby w tego typu przypadkach, gdy z domu oddala się chory człowiek, alarmować ich jak najszybciej. Każda godzina zwłoki utrudnia poszukiwania i może przyczynić się do tragicznego rozwoju wydarzeń.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę