Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Nowy rekord „suchości” Narwi

Główne zdjęcie
Narew w okolicach Czarnocina

Poziom Narwi w Nowogrodzie w poniedziałkowy poranek wynosił – według danych obserwatora - 15 cm. To nowy rekord minimum rzeki. Wody w Narwi w tej miejscowości jest o 1 cm mniej niż kiedykolwiek wcześniej notowano. W Łomży od niedzielnego popołudnia poziom rzeki ma 68 cm – do rekordu minimum brakuje tylko 2 cm.

Tak niski poziom rzeki ostatni raz notowany był w sierpniu 2006 roku. Co prawda synoptycy ogłosili koniec upałów, ale niestety nic nie zapowiada, by w najbliższym czasie wody w Narwi zaczęło przybywać.

Dziś w ciągu dnia bezchmurnie lub zachmurzenie małe i bez szans na opady. Temperatura maksymalna od 23°C na północy do 27°C na południu województwa. Także na kolejne dni, choć temperatura ma jeszcze trochę spaść – w Łomży do 22-23°C, nie przewiduje się opadów deszczu. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę