Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany złodziej audi

32-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego ukradł audi A3. Złodziej długo nie nacieszył się jednak zdobyczą. Nim jednak został złapany skradzionym samochodem zdążył uszkodzić kilka znaków drogowych. Okazało się, że był pijany.

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór w Zambrowie. Jak przekazuje oficer prasowy tutejszej jednostki policji. Informacja od razu po zgłoszeniu kradzieży została przekazana do wszystkich patroli na terenie miasta. Niedługo potem mundurowi zauważyli skradziony pojazd jadący jedną z ulic Zambrowa i zatrzymali go. Za kierownicą audi siedział 32-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto przed zatrzymaniem mężczyzna zdążył uszkodzić kilka znaków drogowych oraz skradzione audi. Na początek 32-latek trafił do policyjnego aresztu. Za swoje czyny będzie jeszcze tłumaczył się przed sądem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę