Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wymień prawo jazdy!

W regionie jeszcze kilka tysięcy osób nie wymieniło na nowe praw jazdy. Obowiązek taki spoczywa na posiadaczach dokumentów wydanych w latach 1984-1994. Do łomżyńskiego Wydziału Komunikacji powinno zgłosić się jeszcze 1800 osób. Termin wymiany dokumentów mija 30 kwietnia.

Dlaczego kierowcy tak zwlekają? Może nie muszą jeździć samochodem, więc nie spieszą się z wymianą prawa jazdy – mówi Naczelnik Wydziału, Wiesław Doda. W tej chwili w Wydziale Komunikacji w Łomży nie ma kolejek, ale co się stanie, jeżeli kierowcy nagle zaczną oblegać Wydział i składać wnioski o wydanie nowego prawa jazdy? Problem będzie, jeżeli zacznie przychodzić około 100 osób dziennie, podejrzewam, że problem będzie miała też Warszawa - Polska Wywtórnia Papierów Wartościowych przed końcem kwietnia na pewno się nie wyrobi - podkreśla naczelnik.
Jeżeli osoby zobowiązane do wymiany praw jazdy nie wymienią dokumentów do 30 kwietnia, to od maja nie będą mogły kierować pojazdem. Stare prawa jazdy będą nieważne. W tym roku Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Łomży wydał już blisko 1700 nowych praw jazdy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę