Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Czterech na jednego – pobili i okradli

Policjanci ustalili i zatrzymali czterech sprawców rozboju na 18–letnim mieszkańcu gminy Piątnica. Młodzieńcy w wieku, 21 i 22 lata, usłyszeli już zarzuty. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę tuż przed północą do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zgłosił się młody mężczyzna. Był poobijany i zakrwawiony. Oświadczył, że został napadnięty i pobity. Poinformował, że napastników było najprawdopodobniej czterech, oraz że kopali go po całym ciele wybijając mu przy tym ząb. Następnie zabrali mu portfel z dokumentami i pieniędzmi, oraz zdjęcie dziewczyny i uciekli. Zdarzenie miało miejsce blisko domu pokrzywdzonego w jednej z miejscowości w gminie Piątnica. 18-latek podał przybliżony opis sprawców i oszacował swoje straty na ponad 1200 złotych. Na miejsce rozboju natychmiast pojechali policjanci. Bardzo szybko ustalili jednego z napastników. A już następnego dnia łomżyńscy kryminalni poznali nazwiska pozostałych. We środę amatorzy cudzej własności zostali zatrzymani. Napastnikami okazało się być trzech mieszkańców Łomży, dwóch w wieku 21 lat i jeden 22-latek oraz 21-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Mężczyźni przyznali się do zarzucanego im czynu. Wczoraj prokurator zastosował wobec całej czwórki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę