Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Leśna plantacja konopi indyjskich

Główne zdjęcie
Leśna plantacja konopi indyjskich pod Grajewem (fot. KWP Białystok)

520 krzaków dużych konopi indyjskich oraz 2 kg gotowego suszu o szacunkowej wartości około 200 tysięcy złotych znaleźli policjanci pod Grajewem. Plantacja roślin mających ponad 2 metry wysokości ukryta była w lesie. Teraz poszukiwany jest jej właściciel.

Z konopi indyjskich z których wytwarzany jest narkotyk marihuana. Uprawa tych roślin w Polsce jest zakazana prawem. W przypadku uprawy znacznej ilości konopi, a więc takiej jak ta pod Grajewem ustawodawca przewidział surową karę od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Poza roślinami i suszem na miejscu mundurowi znaleźli także narzędzia i środki do pielęgnacji i uprawy roślin. Teraz grajewscy policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tej sprawy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę